Ucuzu.com - Güvenilir Alışveriş Rehberiniz

Barınaklara Nasıl Bağış Yapabilirim?

Değerli Hayvan Sever Dostumuz,

www.kolaymama.com a girdikten sonra sol tarafta bulunan "Ürün Grupları" menümüz altında, bağış yapabileceğiniz barınakların listesini görmektesiniz. Bağış yapmak istediğiniz barınağı, listemizden seçtikten sonra, listelenen ürünler içerisinden dilediklerinizi, dilediğiniz adette sepetinize ekleyiniz. Sipariş tamamlama ekranında kargo ve fatura adresinizi, fatura adresiniz olarak belirtip, ödeme şeklinizi seçerek, bağışınızı tamamlayabilirsiniz..

Kolay Mama olarak bizler, siz değerli hayvan sever dostlarımızın sadece barınaklara değil, çevremizde bulunan yardıma muhtaç hayvanlar için de dilediğiniz kişi veya kuruma yardım gönderebilmeniz amacı ile "Gönderilecek Barınak veya Kişiye Ben Karar Vereceğim" seçeneğini sizlerin hizmetinize sunduk. Bu seçenek altından seçeceğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, kargolanmasını istediğiniz kişi, kurum veya barınak adresini "kargo adresi" bölümüne; fatura adresinizi de "fatura adresi" bölümüne girerek, bağışınızın dilediğiniz yere ulaşmasını sağlayabilirsiniz..

Bağış ödemelerinizi Havale / EFT, tüm bankalara ait banka kartlarınız ve yine tüm bankalara ait kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda anlaşmalı kredi kartları ile sistemimiz üzerinde tanımlı taksit avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Barınaklara Bağış kategorisindeki tüm ürünler ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Bu girdi için kategoriler

Etiketler: barınaklara bağış

İlişkili girdiler: